Kāzu fotogrāfs


     

 
 Fotogrāfs Jānis Romanovskis no gribuvasaru.lv - alternatīva un radoša kāzu fotogrāfija*

Prieks, ka esat ienākuši manā mājaslapā. Šeit iespējams iepazīties ar maniem darbiem un saprast vai būšu īstais fotogrāfs Jūsu kāzām. Personīgi es pilnīgi iebilstu pret režiju kāzu fotogrāfijā. Tas noteikti nav žanrs, ko pārstāvu, jo es cenšos absolūti neiejaukties nevienā norisē, bet ļaut tam plūst un attīstīties organiski. Es labāk pats aizeju un nostājos citviet, lai nofotografētu labāku kadru, nekā lieku cilvēkiem tēlot to, kas patiesībā nemaz nenotiek. Līdz ar to no bildēm nāk pavisam cita enerģija – mirkļa patiesums un ilgtspējība. Un tas pēc tam ir jūtams, vai bildē atainotā situācija notiek pa īstam. To var nosaukt par dokumentālo-radošo fotogrāfiju. Alternatīva tā ir tādēļ, ka Latvijā tā fotografē ļoti reti. Ja jums tas šķiet interesanti un saistoši, tad esam atraduši viens otru.

 

Labākie kadri rodas tad, kad pāris ir gatavs ļauties tam fotogrāfa eksperimentam un vēl uzticas man, tad viss vienmēr izdodas.

Kāzas 2017. gadā? Vēl ir pieejamas nedēļas nogales kāzu fotografēšanai nākamajā vasarā līdz ar to: Meklēju foršus pārus, ar kuriem kopā pavadīt labākās vasaras dienas! Gribu fotografēt kāzas cilvēkiem, kuri novērtē labu fotogrāfiju, noķertos mirkļus, dabīgo gaismu, neuzbāzīgu fotogrāfu. Tādus, kuriem nepatīk stīva pozēšana un standartu atkārtošana tikai tāpēc, ka tā ir pieņemts. Meklēju īstos pārus. Un varbūt šie pāri meklē arī mani.*iedvesmojoties no saules un vasaras
Gaidīšu vēstules:

* Vārds:

* E-pasts:

* Ziņa: